Smart framesystem napinanych tkanin i ram

Smart Frame jest innowacyjnym systemem tkanin napinanych na aluminiowe ramy. To idealny sposób prezentacji wielkoformatowych grafik. Umożliwia tworzenie niezwykle estetycznych, a do tego lekkich i łatwych w montażu ekspozycji ściennych, wolnostojących i podwieszanych.

Poznajsystem ram napinanych Smart Frame

Smart Frame to system oparty na lekkich ramach aluminiowych z wydrukami na elastycznej tkaninie. Został zaprojektowany z myślą wszechstronności zastosowań i swobodzie aranżacji, które nierozerwalnie idą w parze z wysoką estetyką oraz ponadczasowym designem. Innowacyjność systemu Smart Frame polega na zaskakująco prostym montażu grafiki na ramę oraz możliwości zmiany wydruku w dowolnym momencie. Krawędzie tkaniny są obszyte silikonową gumką, którą wpina się w profil ramy uzyskując tym samym idealnie napiętą i wyeksponowaną grafikę. 

poznaj system

Rozwiązania Rozmaite sposoby prezentacji grafik

Smart Frame daje możliwość tworzenia obrazów, sufitów, lightboxów, mobilnych stoisk targowych, wielkopowierzchniowych reklam czy ram akustycznych. Umożliwia wykonanie ram ściennych, podwieszanych i wolnostojących, dzięki czemu łatwo dostosować sposób ekspozycji do konkretnej przestrzeni i wydarzeń. Grafiki można zawiesić na ścianach lub przytwierdzić bezpośrednio do nich, podwiesić pod sufitem lub ustawić w dowolnym miejscu. 

Zastosowaniesystemu tkanin napinanych

System napinanych tkanin Smart Frame znajduje zastosowanie w branży wystawienniczej, reklamowej i dekoracyjnej.
Wszechstronność zastosowań pozwala wykorzystać go we wszelkiego typu obiektach i przestrzeniach: handlowych, usługowych, targowych, biurowych, prywatnych oraz użyteczności publicznej. Z systemu Smart Frame skorzystają m.in. firmy, instytucje i osoby prywatne poszukujące prostych (i unikatowych zarazem!) rozwiązań, które dostosują się do zmieniających się potrzeb oraz posłużą na lata. 

WygodaWymieniaj grafikę, kiedy tylko chcesz!

System Smart Frame pozwala na łatwą i szybką wymianę grafik.
Krawędzie tkaniny z silikonowym wykończeniem po prostu wpina się w profil ramy. Pozwala to na dokładne rozciągnięcie materiału bez zagięć i zmarszczek.
Zmianę wydruku można przeprowadzić samodzielnie, bez konieczności zatrudniania ekipy montażowej, co redukuje koszty oraz oszczędza czas. 

poznaj system

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu.
Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Paulina Sądej

Project Manager

Manager projektów złożonych, odpowiedzialna za ich planowanie i realizację. Fanatyczka aukcji komorniczych oraz używanych japonskich samochodów z drugiej reki.

M. +48 784 163 164 paulina.sadej@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

KONTAKT

  • Biuro
  • ul. Bukowska 16
  • 62-081 Wysogotowo
  • Drukarnia Wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomość

Prostotazastosowanych rozwiązań

Komfort w korzystaniu z systemu Smart Frame wynika z niesamowicie prostego sposobu montażu. Składanie ramy odbywa się praktycznie beznarzędziowo, a napinanie tkaniny można wykonać samodzielnie. Zamówiony Smart Frame (w wersji z podświetleniem) jest dostarczany z zamocowanymi już modułami LED - wystarczy jedynie podłączyć kabel zasilający. Dzięki tym rozwiązaniom oszczędzasz czas i pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na opłacenie ekipy montażowej! 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 

Produktyz naszej oferty

Galeria Zobacz realizacje z zastosowaniem Smart Frame 

 

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym Partnerem!

skontaktuj się z nami