System M100Stoisko z pełnym podswietleniem

Najbardzie zaawansowany i dajacy najwiecej mozliwosci tekstylny system wystawienniczy w ofercie Modularico. Pozwala na dowolna konfiguracje i aranzacje przestrzeni targowej lub sprzedazowej. Najwiekszym atutem jest mozliwosc podswietlenia z wnetrza scian całego stoiska.

NowoczesneZabudowy stoisk do wielokrotnego zastosowania

Modularico M100 Led to efektowne stoiska targowe z niespotykanymi dotąd możliwościami konfiguracji. To rozwiązanie wielokrotnego zastosowania, które za każdym razem może wyglądać inaczej dopasowując się do potrzeb oraz powierzchni wystawienniczej. Dlaczego warto wybrać Modularico M100 Led?
Innowacyjny system modułowych stoisk targowych z podświetleniem LED daje niesamowite efekty oraz swobodę w projektowaniu przestrzeni targowej.

Przewagazastosowanych rozwiazan oraz mozliwosci

Stoisko budowane jest z modułowych scian w wielu wymiarch. Sciany z profili aliminiowych dostepnych w trzech kolorach w prosty sposób skreca sie łacznikami. Oswietlenie LED zamontowane wewnatrz ramy równomiernie rozswietla grafike. Grafika drukowana na tkaninie napinana jest na rame tworzac efektowna przestrzen stpiska. Dostepne akcesoria jak meble, regały, lampy i inne dodatki pozwalaja na dopasowanie aranzacji do najbardziej wymagajacych potrzeb.

ModułowoscJeden system na stoiska małe i duze

Niezaleznie od tego czy potrzebujesz małego stoiska czy duzej zabudowy, system Modularaico M100 Led z wewnetrznym podswietleniem sparwdzi sie zawsze zachowujac wszystkie swoje atuty. To system, który mozesz wykorzystac wielokrotnie, dowolnie zmieniajac konfiguracje. Mozliwosc dowolnego łaczenia scian i akcesoriów daje nieograniczone pole do personalizacji przestrzeni wystawienniczej.

Przejrzyj gotowe układy

AkcesoriaUzupełnienie przestrzeni stoiska

Akcesoria i dodatki w pełni pozwola na dopasowanie stoiska i jego przestrzeni do eksponowania produktów i usług. Dodaja funkcjonalnosci i umozliwiaja prezentacje Twojej oferty.

StoiskaGotowe układy stoisk targowych

WygodaZakup własnego czy może wynajem stoiska targowego?

Zawsze dopasowujemy się do Twoich potrzeb. Możesz więc wybrać czy chcesz mieć stoisko na własność i korzystać dowolnie, czy wolisz je wynająć. System został opracowany tak, aby zmontować stoisko maksymalnie w kilka godzin bez udziału fachowców więc możesz postawić stoisko sam. Możesz również skorzystać z naszej usługi montażu i otrzymać gotowe stoisko postawione w dowolnym miejscu.

CechyNajwazniejsze cechy systemu stoisk targowych M100Led

SZEROKOSC MODUŁÓW SCIAN

50cm, 80cm, 90cm, 100cm, 180cm, 190cm, 200cm, 280cm, 290cm, 300cm

WYSOKOSC MODUŁÓW SCIAN

100cm, 125cm, 200cm, 250cm

MAKSYMALNA WYSOKOSC STOISKA

350cm

PODSWIETLENIE STOISKA

Wewnetrzne moduły Super LED

REGAŁY MODULAR CUBE

Dowolna konfiguracja regałów W systemie modułowym

GRAFIKA Z OBU STRON

Mozliwosc grafiki z obu stron ramy

GRAFIKA TEKSTYLNA

Grafika drukowana na elastycznej tkaninie i napinana na rame

ZAMYKANE ZAPLECZE

Mozliwosc zbudowania dowolnej wielkosci zamykanego zaplecza

ZINTEGROWANY SYSTEM PÓŁEK

Mozliwosc zamontowania zintegrowanego ze scianami systemu półek

MOCOWANIE DO TV

Mozliwosc zamocowania TV na scianie stoiska

SUFIT

Mozliwosc wykonania sufitu z podswietleniem

STOISKO NA WYNAJEM

Mozliwosc wynajecia wybranych układów stoiska

Montaż stoiskaZobacz jakie to proste

Łatwy montaż jest kluczem do samodzielnego złożenia stoiska bez udziału ekipy montażowej. Montaż dowolnego stoiska Modularico zajmuje nie wiecęj niż kilka godzin i nie wymaga specjalnych umiejętności czy narzędzi. Przekonaj się jakie to proste!

Zobacz cały film
 

FilmyZobacz filmy prezentujace system stoisk targowych M100Led

GaleriaZobacz galerie inspiracji, zdjec systemu oraz realizacji 

ContactOur specialist are ready to help

Contact us if you need help in choosing the right system. Our specialists with years of experience will smoothly guide you through the process and will supervise the creation of your materials.

Natalia Rulczyńska

Specjalista obsługi klienta

Specjalista obsługi klienta z 10 letnim stażem. Prywatnie miłośniczka bestii o imieniu Chips marki ShiTzu, fanatyk futbolu młodzieżowego #LPFA z uśmiechem przytwierdzonym na stałe. Jestem tu, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

M. +48 882 675 444 natalia.rulczynska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

 

SystemyModułowe stoiska targowe - przegląd rozwiązań

Modularico posiada kilka systemów zabudowy stoisk co jest gwarancją, że znajdziesz w nim rozwiązanie jakiego potrzebujesz. Wybieraj spośród rozwiązań najprostszych, ale zawsze efektownych jak i z zaawansowanych, w pełni modułowych systemów z nieograniczonymi możliwościami.

Blogwartościowe materiały i branżowe wskazówki

Chcesz wiedzieć więcej o produkcji, montażu i zastosowaniu stoisk modułowych? Odwiedź nasz blog i zobacz, jakie materiały przygotowali nasi eksperci!

PartnershipOur products in your offer

Become our partner!

contact with us