Modularico GOProste rozwiazanie z podswietleniem

Po prostu zabierz go ze soba, zmontuj w kilka chwil i ciesz sie stoiskiem z pełnym podswietleniem LED. Najprostszy, a jak efektowny system do budowy stoisk targowych oparty o scianki LED z napinana tkanina. Atutem jest niewielkie opakowanie transportowe, prostota systemu oraz wewnetrzne podswietlenie scianek stoiska.

ProsteRozwiązania samodzielnego zbudowania stoiska lub wyspy

Modularico GO to efektowne, a zarazem ekonomiczne stoiska targowe z podświetleniem LED oparte o jeden moduł ścianki z napinaną tkaniną powtarzany wielokrotnie. To idealne rozwiązanie na postawienie stoiska targowego lub wyspy sprzedażowej dosłownie w kilka chwil. Dla czego warto wybrać Modularico GO? Niewielkie opakowanie, jeden powtarzalny moduł, prosty montaż i efektowny wygląd podświetlonego stoiska - to wszystko w niskiej cenie

Przewagazastosowanych rozwiazan oraz mozliwosci

Stoisko budowane jest z scianki Smart Frame GO 100/200 cm. Kazda scianka posiada dwie stopy dzieki czemu jest elementem wolnostojacym. Moduły łaczy sie w prosty sposób dołaczonymi klipsami. Oswietlenie LED zamontowane wewnatrz ramy równomiernie rozswietla grafike. Grafika drukowana na tkaninie obszytej sylikonowa gumka napinana jest na rame. Zmontowana scianke z napieta juz grafika mozna dowolnie przestawiac tworzac przestrzen stoiska.

ModułowośćJedna scianka powtarzana wielokrotnie

To system z którego zbudujesz prosta podswietlana scianke oraz zamkniete stoisko. Złozona sacianke z napieta juz grafika mozesz dowolnie ustawiac aranzujac przestrzen swojego stoiska. Przy odpowiednio zaprojektowanej grafice pozwolisz sobie na dowolna konfiguracje układu stoiska nawet w czasie trwania imprezy.

Przejrzyj gotowe układy

AkcesoriaUzupełnienie przestrzeni stoiska

Akcesoria i dodatki w pełni pozwola na dopasowanie stoiska i jego przestrzeni do eksponowania produktów i usług. Dodaja funkcjonalnosci i umozliwiaja prezentacje Twojej oferty.

StoiskaGotowe układy stoisk targowych

CechyNajwazniejsze cechy systemu stoisk targowych GO

SZEROKOSC MODUŁÓW SCIAN

100cm

WYSOKOSC MODUŁÓW SCIAN

200cm

MAKSYMALNA WYSOKOSC STOISKA

200cm

PODSWIETLENIE STOISKA

Wewnetrzne moduły LED

REGAŁY MODULAR CUBE

Dowolna konfiguracja regałów W systemie modułowym

GRAFIKA Z OBU STRON

Mozliwosc grafiki z obu stron ramy

GRAFIKA TEKSTYLNA

Grafika drukowana na elastycznej tkaninie i napinana na rame

SZYBKI I ŁATWY MONTAZ

Montaz systemu jest niezwykle prosty i szybki

EKONOMICZNY SYSTEM STOISK

Dowolna zabudowa w przystepnej cenie

Montaz stoiskaZobacz jakie to proste

Łatwy montaz jest kluczem do samodzielnego złozenia stoiska bez udziału ekipy montazowej. Montaz dowolnego stoiska Modularico zajmuje nie wiecej niz kilka godzin i nie wymaga specjalnych umiejetnosci czy narzedzi. Przekonaj sie jakie to proste!

Zobacz cały film
 

FilmyZobacz filmy prezentujace system stoisk targowych Modularico GO

GaleriaZobacz galerie inspiracji, zdjec systemu oraz realizacji 

ContactOur specialist are ready to help

Contact us if you need help in choosing the right system. Our specialists with years of experience will smoothly guide you through the process and will supervise the creation of your materials.

Natalia Rulczyńska

Specjalista obsługi klienta

Specjalista obsługi klienta z 10 letnim stażem. Prywatnie miłośniczka bestii o imieniu Chips marki ShiTzu, fanatyk futbolu młodzieżowego #LPFA z uśmiechem przytwierdzonym na stałe. Jestem tu, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

M. +48 882 675 444 natalia.rulczynska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

 

SystemyModułowe stoiska targowe - przegląd rozwiązań

Modularico posiada kilka systemów zabudowy stoisk co jest gwarancją, że znajdziesz w nim rozwiązanie jakiego potrzebujesz. Wybieraj spośród rozwiązań najprostszych, ale zawsze efektownych jak i z zaawansowanych, w pełni modułowych systemów z nieograniczonymi możliwościami.

Blogwartościowe materiały i branżowe wskazówki

Chcesz wiedzieć więcej o produkcji, montażu i zastosowaniu stoisk modułowych? Odwiedź nasz blog i zobacz, jakie materiały przygotowali nasi eksperci!

PartnershipOur products in your offer

Become our partner!

contact with us