Instoreoferta dla sieci sklepów

Oferujemy materiały reklamowe, dekoracyjne i wspierające sprzedaż przeznaczone dla sieci sklepów, galerii handlowych i obiektów wielkopowierzchniowych. Znajdziesz tu produkty do aranżacji witryn oraz wnętrz sklepowych, jak i przestrzeni zewnętrznych, w tym atrakcyjne wizualnie elementy POS i Display oraz oznakowanie i systemy informacji wizualnej.

WIĘCEJ

Printdrukarnia wielkoformatowa

Świadczymy usługi druku wielkoformatowego na licznych materiałach sztywnych i rolowych, w tym na tkaninach, folii, PVC, bannerze i wielu innych. Korzystamy z nowoczesnych maszyn oraz technologii druku UV, sublimacyjnego i lateksowego. Tworzymy przykuwające uwagę, atrakcyjne projekty wykorzystywane w projektowaniu przestrzeni handlowych, branży reklamowej i dekoracyjnej.

WIĘCEJ

Displaysystemy reklamowe i wystawiennicze

Zajmujemy się nie tylko projektowaniem i tworzeniem autorskich systemów wystawienniczych i reklamowych, ale również importem i dystrybucją produktów renomowanych marek zagranicznych. Oferujemy m.in. roll-up’y, parasole, flagi, lady, ścianki reklamowe i wiele innych elementów wspierających marketing i komunikację z klientem.

WIĘCEJ

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu Smart Frame. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Natalia Rulczyńska

Specjalista obsługi klienta

Specjalista obsługi klienta z 10 letnim stażem. Prywatnie miłośniczka bestii o imieniu Chips marki ShiTzu, fanatyk futbolu młodzieżowego #LPFA z uśmiechem przytwierdzonym na stałe. Jestem tu, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

M. +48 882 675 444 natalia.rulczynska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

Expostoiska targowe Modulario

Oferujemy modułowe stoiska targowe na sprzedaż i wynajem. Innowacyjny system zabudowy targowej Modulario oparty jest o aluminiowe ramy i napinane na nie tkaniny. Pozwala tworzyć dowolne układy i konfiguracje, dzięki czemu sprawdza się w każdej przestrzeni. To nie tylko wygodne, ale również ekologiczne i wielorazowe, a przy tym wyjątkowo estetyczne rozwiązanie.

WIĘCEJ

RegałyEkspozycja produktu na innowacyjnych systemach regałów

Z myślą o wygodzie użytkownika opracowaliśmy systemy regałowe, które w modułowy sposób łączą się z sobą, tworząc nieograniczoną przestrzeń ekspozycyjną. W skład naszych systemów wchodzą regały FARO Wolnostojące, FARO Ścienne, Regały PODIUM, MODULAR CUBE oraz MOVO. Poniżej poznasz wszystkie systemy.

WIĘCEJ

Signageprodukcja liter przestrzennych i reklamy wizualnej

Zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem pojedynczych elementów, jak i kompleksowych systemów informacji i reklamy wizualnej oraz oznakowania. Zewnętrzne i wewnętrzne litery przestrzenne, kasetony, pylony i tablice informacyjne znajdują zastosowanie w sklepach, galeriach handlowych, obiektach kulturalnych, sportowych i budynkach użyteczności publicznej.

WIĘCEJ

more ...więcej rozwiązań z naszej oferty

Oferujemy szeroki wachlarz usług oraz produktów reklamowych, dekoracyjnych i funkcjonalnych. Wykorzystać je można w celach brandingowych i marketingowych, do organizacji przestrzeni publicznej czy wsparcia sprzedaży.

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym partnerem!

skontaktuj się z nami