Instoreoferta dla sieci sklepów

Oferujemy materiały reklamowe, dekoracyjne i wspierające sprzedaż przeznaczone dla sieci sklepów, galerii handlowych i obiektów wielkopowierzchniowych. Znajdziesz tu produkty do aranżacji witryn oraz wnętrz sklepowych, jak i przestrzeni zewnętrznych, w tym atrakcyjne wizualnie elementy POS i Display oraz oznakowanie i systemy informacji wizualnej.

WIĘCEJ

Printdrukarnia wielkoformatowa

Świadczymy usługi druku wielkoformatowego na licznych materiałach sztywnych i rolowych, w tym na tkaninach, folii, PVC, bannerze i wielu innych. Korzystamy z nowoczesnych maszyn oraz technologii druku UV, sublimacyjnego i lateksowego. Tworzymy przykuwające uwagę, atrakcyjne projekty wykorzystywane w projektowaniu przestrzeni handlowych, branży reklamowej i dekoracyjnej.

WIĘCEJ

Displaysystemy reklamowe i wystawiennicze

Zajmujemy się nie tylko projektowaniem i tworzeniem autorskich systemów wystawienniczych i reklamowych, ale również importem i dystrybucją produktów renomowanych marek zagranicznych. Oferujemy m.in. roll-up’y, parasole, flagi, lady, ścianki reklamowe i wiele innych elementów wspierających marketing i komunikację z klientem.

WIĘCEJ

Assistance Profitez de l’aide de nos spécialistes

Contactez-nous si vous avez besoin d'aide pour choisir le bon système. Nos spécialistes, forts de leurs années d'expérience, vous guideront en douceur tout au long du processus et superviseront la création de vos matériaux.

Anna Wichlińska

New Business Development

Doradztwem i sprzedażą zajmuję się od 10 lat. Uwielbiam ludzi, którzy z fascynacją opwiadają o swoich pasjach. Góry, to mój raj na ziemi. A od kilku lat największą frajdę sprawia mi odkrywanie świata z moim synem.

M. +48 696 164 574 E. anna.wichlinska@kreativia.pl

Je vous aiderai à choisir la bonne solution pour votre entreprise.

CONTACTEZ-MOI

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

Expostoiska targowe Modulario

Oferujemy modułowe stoiska targowe na sprzedaż i wynajem. Innowacyjny system zabudowy targowej Modulario oparty jest o aluminiowe ramy i napinane na nie tkaniny. Pozwala tworzyć dowolne układy i konfiguracje, dzięki czemu sprawdza się w każdej przestrzeni. To nie tylko wygodne, ale również ekologiczne i wielorazowe, a przy tym wyjątkowo estetyczne rozwiązanie.

WIĘCEJ

RegałyEkspozycja produktu na innowacyjnych systemach regałów

Z myślą o wygodzie użytkownika opracowaliśmy systemy regałowe, które w modułowy sposób łączą się z sobą, tworząc nieograniczoną przestrzeń ekspozycyjną. W skład naszych systemów wchodzą regały FARO Wolnostojące, FARO Ścienne, Regały PODIUM, MODULAR CUBE oraz MOVO. Poniżej poznasz wszystkie systemy.

WIĘCEJ

Signageprodukcja liter przestrzennych i reklamy wizualnej

Zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem pojedynczych elementów, jak i kompleksowych systemów informacji i reklamy wizualnej oraz oznakowania. Zewnętrzne i wewnętrzne litery przestrzenne, kasetony, pylony i tablice informacyjne znajdują zastosowanie w sklepach, galeriach handlowych, obiektach kulturalnych, sportowych i budynkach użyteczności publicznej.

WIĘCEJ

more ...więcej rozwiązań z naszej oferty

Oferujemy szeroki wachlarz usług oraz produktów reklamowych, dekoracyjnych i funkcjonalnych. Wykorzystać je można w celach brandingowych i marketingowych, do organizacji przestrzeni publicznej czy wsparcia sprzedaży.

Partenariat Nos produits dans votre offre

Devenez notre partenaire!

Nous contacter