Model Smart Kaseton z napinanym licem tekstylnym

Model Smart Frame to niezwykle wygodne i funkcjonalne rozwiązanie dostępne w wersji z podświetleniem lub bez. Kasetony wykonane są w technologii tkanin napinanych na sztywne, mocne ramy z profili aluminiowych. Lico stanowi tkanina tekstylna z nadrukiem, którą przy pomocy specjalnej gumki silikonowej wpina się w ramę. Montaż jest więc niezwykle prosty, a tkaninę można zdjąć do prania lub wymienić na inną. Łatwy montaż i demontaż to również mobilność kasetonu i możliwość zabrania go np. na targi, konferencje i inne eventy.

Specyfikacja Model Smart Frame z tekstylnym licem napinanym

Film z produkcji liter

ZOBACZ FILM

DO POBRANIA

Wykończenie Kasetonów Smart Frame

Oferujemy kasetony Smart Frame z tekstylnym licem w kilku wersjach. Grafiki drukujemy na tkaninach poliestrowych, Sambie lub Textil Backlight metodą sublimacyjną. Pozwala to osiągnąć niemal fotograficzną jakość, doskonałe nasycenie barw i wyrazistość grafik.

Galeria Zobacz, jak wyglądają nasze kasetony

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skorzystaj ze wsparcia i skontaktuj się z naszymi specjalistami! Udzielą oni wszystkich informacji i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Pomogą wybrać najlepsze rozwiązania i obejmują realizację Twojego zamówienia pełnym nadzorem.

Paulina Sądej

Project Manager

Manager projektów złożonych, odpowiedzialna za ich planowanie i realizację. Fanatyczka aukcji komorniczych oraz używanych japonskich samochodów z drugiej reki.

M. +48 784 163 164 paulina.sadej@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

ProduktyLitery przestrzenne, kasetony reklamowe, pylony...