System Q50Stoisko z gotowych modułów

Wygodny i prosty w montazu system zabudowy stoisk targowych z grafika na panelach magnetycznych. Pozwala na zaprojektowanie stoiska w indywidualny sposób i jego dowolna modyfikacje. Najwiekszym atutem sa gotowe, złozone juz elementy scian, które wystarczy połaczyc.

Szybkoscmontazu stoiska i jego dowolna konfiguracja

Modularico Q50 to system opart na gotowych ramach z grafika drukowana na magnetycznych panelach PCV. To rozwiazanie wielokrotnego zastosowania, które za kazdym razem moze wygladac inaczej dopasowujac sie do potrzeb oraz powierzchni wystawienniczej Dlaczego warto wybrac Modularico M50? System targowy, który pozwala na dowolna konfiguracje i wykonanie ciekawych układów stoisk z samodzielnym montazem w niezwykle prosty sposób.

Przewagazastosowanych rozwiazan oraz mozliwosci

Stoisko budowane jest z gotowych ram dostepnych w kilku formatach z których składa sie sciany stoiska. Grafika drukowana na panelach PCV montowana jest w ramy na system magnetyczny w niezwykle prosty sposób. Stoisko mozna podswietlic zewnetrznymi lampami LED oraz zastosowac na wybrane elementy sciny podswietlany od wewnatrz panel M50Led z grafika tekstylna. Dostepne akcesoria jak meble, regały, lampy i inne dodatki pozwalaja na dopasowanie aranzacji do najbardziej wymagajacych potrzeb.

ModułowoscJeden system na stoiska małe i duze

Niezaleznie od tego czy potrzebujesz małego stoiska czy duzej zabudowy, system Modularaico M100 Led z wewnetrznym podswietleniem sparwdzi sie zawsze zachowujac wszystkie swoje atuty. To system, który mozesz wykorzystac wielokrotnie, dowolnie zmieniajac konfiguracje. Mozliwosc dowolnego łaczenia scian i akcesoriów daje nieograniczone pole do personalizacji przestrzeni wystawienniczej.

Przejrzyj gotowe układy

AkcesoriaUzupełnienie przestrzeni stoiska

Akcesoria i dodatki w pełni pozwola na dopasowanie stoiska i jego przestrzeni do eksponowania produktów i usług. Dodaja funkcjonalnosci i umozliwiaja prezentacje Twojej oferty.

StoiskaGotowe układy stoisk targowych

WygodaZakup własnego czy może wynajem stoiska targowego?

Zawsze dopasowujemy się do Twoich potrzeb. Możesz więc wybrać czy chcesz mieć stoisko na własność i korzystać dowolnie, czy wolisz je wynająć. System został opracowany tak, aby zmontować stoisko maksymalnie w kilka godzin bez udziału fachowców więc możesz postawić stoisko sam. Możesz również skorzystać z naszej usługi montażu i otrzymać gotowe stoisko postawione w dowolnym miejscu.

CechyNajwazniejsze cechy systemu stoisk targowych M100Led

SZEROKOSC MODUŁÓW SCIAN

50cm, 90cm, 95cm, 100cm

WYSOKOSC MODUŁÓW SCIAN

100cm, 125cm

MAKSYMALNA WYSOKOSC STOISKA

500cm

PODSWIETLENIE STOISKA

Zewnetrzne lampy

PANEL LED

Mozliwosc dodania scianki z podswietleniem wewnetrznym S50Led

GRAFIKA Z OBU STRON

Mozliwosc grafiki z obu stron ramy

PANELE Z GRAFIKA

Grafika drukowana panelach PCV mocowana na system magnetyczny

ZAMYKANE ZAPLECZE

Mozliwosc zbudowania dowolnej wielkosci zamykanego zaplecza

ZINTEGROWANY SYSTEM PÓŁEK

Mozliwosc zamontowania zintegrowanego ze scianami systemu półek

MOCOWANIE DO TV

Mozliwosc zamocowania TV na scianie stoiska

REGAŁY MODULAR CUBE

Dowolna konfiguracja regałów W systemie modułowym

SZYBKI I ŁATWY MONTAZ

Montaz systemu jest niezwykle prosty i szybki

STOISKO NA WYNAJEM

Mozliwosc wynajecia wybranych układów stoiska

Montaz stoiskaZobacz jakie to proste

Łatwy montaz jest kluczem do samodzielnego złozenia stoiska bez udziału ekipy montazowej. Montaz dowolnego stoiska Modularico zajmuje nie wiecej niz kilka godzin i nie wymaga specjalnych umiejetnosci czy narzedzi. Przekonaj sie jakie to proste!

Zobacz cały film
 

FilmyZobacz filmy prezentujace system stoisk targowych q50

GaleriaZobacz galerie inspiracji, zdjec systemu oraz realizacji 

ContactOur specialist are ready to help

Contact us if you need help in choosing the right system. Our specialists with years of experience will smoothly guide you through the process and will supervise the creation of your materials.

Natalia Rulczyńska

Specjalista obsługi klienta

Specjalista obsługi klienta z 10 letnim stażem. Prywatnie miłośniczka bestii o imieniu Chips marki ShiTzu, fanatyk futbolu młodzieżowego #LPFA z uśmiechem przytwierdzonym na stałe. Jestem tu, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

M. +48 882 675 444 natalia.rulczynska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

 

SystemyModułowe stoiska targowe - przegląd rozwiązań

Modularico posiada kilka systemów zabudowy stoisk co jest gwarancją, że znajdziesz w nim rozwiązanie jakiego potrzebujesz. Wybieraj spośród rozwiązań najprostszych, ale zawsze efektownych jak i z zaawansowanych, w pełni modułowych systemów z nieograniczonymi możliwościami.

Blogwartościowe materiały i branżowe wskazówki

Chcesz wiedzieć więcej o produkcji, montażu i zastosowaniu stoisk modułowych? Odwiedź nasz blog i zobacz, jakie materiały przygotowali nasi eksperci!

PartnershipOur products in your offer

Become our partner!

contact with us