Decoobrazy / dekoracje ścian, podłóg i sufitów

Drukarnia wielkoformatowa Kreativia oferuje szeroki wybór produktów dekoracyjnych. Tworzymy niebanalne elementy wystroju wnętrz sklepów, biur, przestrzeni handlowych i usługowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Projektujemy i wykonujemy dekoracje dopasowane do indywidualnych wymagań klientów, konkretnej lokalizacji i specyfiki obiektu oraz wizerunku marki.

Decoobrazy / dekoracje ścian, podłóg i sufitów

Projektujemy i produkujemy estetyczne dekoracje i elementy aranżacji wnętrz. Tworzymy niebanalne, zwracające uwagę i efektowne produkty do wystroju wnętrz sklepów, obiektów handlowych, usługowych, biur i instytucji publicznych. Oferujemy kompleksowe aranżacje i skrojone na miarę dekoracje ścian, podłóg i sufitów.

DekoracjeMateriały stosowane w systemie napinanym

Kreativia zapewnia wszystkie nowoczesne technologie druku wielkoformatowego w jednym miejscu. Rozbudowany park maszynowy pozwala nam wykonywać druk UV na materiałach sztywnych i rolowych, druk sublimacyjny na tkaninach tekstylnych oraz druk w technologii HP Latex na foliach 3M i innych materiałach rolowych.


Możliwości:kompleksowa realizacja projektów

Dekoracje i elementy wystroju wnętrz tworzymy kompleksowo i od podstaw. Projekty dopasowujemy do przestrzeni docelowej, ogólnej aranżacji i wizerunku marki. Przy produkcji korzystamy z najnowocześniejszych maszyn, technologii i materiałów. Dbamy również o odpowiednie pakowanie, transport i montaż naszych produktów, aby zagwarantować idealną realizację projektu od A do Z.

Bezpłatna wizualizacja oraz wycena

zamów teraz

KontaktSkorzytaj z pomocy naszych specjalistów

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebuejsz pomocy z zakresu doboru odpowiedniego systemu. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem sprawnie przeprowadzą Cię przez proces, a także obejmą nadzorem tworzenie Twoich materiałów.

Agnieszka Klimowska

Project manager

Ekspertka od kwestii wizualnych, hołdująca maksymie "You can do it". Wielbicielka designu, poszukująca magii w bliższych i dalszych zakątkach świata.

M. +48 663 375 507 E. agnieszka.klimowska@kreativia.pl

Pomogę dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Contact info

  • Biuro
  • ul. składowa 10
  • 62-081 Przeźmierowo
  • Drukarnia wieloformatowa
  • Panattoni Park IX, św. Mikołaja 1
  • 62-080 Swadzim PL
  • kontakt@kreativia.pl
 

Wyślij wiadomośc

PartnerstwoNasze produkty w Twojej ofercie

Zostań naszym partnerem!

skontaktuj się z nami